Systemy nawadniania

   W każdej szklarni odpowiedni system podlewania i nawożenia jest istotnym urządzeniem zapewniającym roślinom składniki pokarmowe. Dozowniki, które znajdują się w naszej ofercie zapewniają prostotę, niezawodność i dokładność nawożenia. Najprotszym i najtańszym dozownikiem dedykowanym do niewielkich szklarni jest inżektorowe system NutriJet, NutriFit i Nutriflex firmy Priva. Do większych obiektów proponujemy kompaktowe umieszczenie zbiornika mieszającego, pomp i filtrów wraz z panelem sterowniczym na jednej podstawie kwasoodpornej co daje przejrzystość systemu i łatwość w obsłudze.

     W nowoczesnych szklarniach drenaż jest zbierany i po oczyszczeniu i dezynfekcji jest ponownie wykorzystywany w procesie nawożenia. Do dezynfekcji wykorzystywany jest Vialux firmy Priva, który likwiduje bakterie i wirusy promieniowaniem UV. Taki system recyrkulacji w znacznym stopniu zmniejsza nakłady na nawozy i wodę.

    Instalujemy zarówno systemy irygacji, jak i systemy zalewowe. Pierwszy system zapewnia dostarczenie roślinie odpowiedniej ilości pożywki dzięki kapilarom umieszczonym przy każdej roślinie. Drugi system jest wykorzystywany głównie przy produkcji rozsady lub uprawie kwiatów w doniczkach. Stoły lub betonowe podłogi z roślinami są na określony czas zalewane pożywką. Również i te procesy kontrolowane są komputerami firmy Priva umożliwiając precyzyjne dozowanie nawozów i ustawienia wielu recept i strategii w zależności od różnych warunków startowych.

elektrozawór

Vialux

stoły zalewowe

stoły zalewowe

dozownik    system irygacji

[Strona główna] [kontakt]

www.000webhost.com